Kikoriki Free

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 18 MB
  • Version 2.0.14
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Yardıma ihtiyacı olan birine yardım etmeye ne dersiniz? Siz de hemen bu oyunu indirin ve eğlenceyi yaşamaya erken başlayın.

  Sanal alem sayesinde yaygınlaşan bu eğlenceli oyunu siz de denemeye ne dersiniz? Kikoriki kötü adamları yenmek için bir şeyler yapmak istiyor ve en sonunda bir tv programına katılmaya karar veriyor. Bu tv programında çok önemli kahramanlık dersleri alacak. Fakat bu programa katılabilmesi için de bazı testleri geçmesi gerekiyor işte tam da bu noktada sizin desteğinize ihtiyacı oluyor. Onu kötü adamları yenecek güce getirmeniz ve sıkı bir şekilde eğitmeniz gerekiyor. Zorlu kahramanlık testini ancak böyle geçebilir.

  Kikoriki hem sevimli hem de çok akıllı. Testi geçmesi için yapması gerekenleri biliyor ve sizin yardımınızı bekliyor. Kahraman olabilmesi ve kötü adamlarla savaşabilmesi için bazı hareketleri öğrenmesi gerekiyor. Bunun için ona bir program hazırlayabilir ve güçlenmesi için onu eğitebilirsiniz. Böylece onun kötü adamları yenmesine yardım etmiş olursunuz. Birbirinden eğlenceli pek çok seviyeye sahip olan bu oyunda her seviye biraz daha zorlaşıyor. Beceri ve dikkat gerektiren bu oyunda eğlence de kaçınılmaz oluyor.

 Boş vakitlerinizi değerlendireceğiniz eğlencesi bol bu oyuna siz de sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken indir butonuna basmak. Siz de vakit kaybetmeyin ve bu mükemmel özelliklere sahip oyunu hemen indirin. Kikoriki'ye yardım ederek onun kötü adamları yenmesini sağlayın. Haydi hemen oyunu indirin ve bu macera dolu serüvende siz de katılın. 

Daha Fazla Göster
Kikoriki Free indir